Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Турнір претендентів з шахів може пройти в Іспанії

Категория: Новости

Турнір претендентів, який мав пройти в Канаді, з високою ймовірністю буде проведено в Іспанії. Про це повідомляє телеграм-канал «Шахмати+».

Зваблива шахістка не встояла проти українця, сліпо кинувшись ва-банк

Популярна шахова стрімерка Александра Ботез порівняно нещодавно почала підкорювати інший інтелектуальний вид спорту – покер. Втім, 28-річна шахістка уже має чим похвалитися і в цій галузі.

У Решетилівці змагалися кращі шахісти України: хто переміг

Цими вихідними в Решетилівці відбувся пам’ятний шаховий турнір імені Михайла Невмержицького.

Рівненський шахіст здобув першу в історії Рівненщини медаль на зимовій Дефлімпіаді

Першу в історії Рівненщини медаль на зимових Дефлімпійських іграх здобув Володимир Заболотний. Він здобув бронзу у складі збірної України в змішаних командних змаганнях зі швидкої гри в шахи.

В Авдіївку приїхав шахіст-зрадник

Шахіст-зрадник Сергій Карякін відвідав зруйновану росіянами Авдіївку на Донеччині.

Стало відомо, хто братиме участь у Grand Chess Tour 2024

Став відомим склад учасників серії шахових турнірів Grand Chess Tour 2024.

У центрі НЕЗЛАМНІ міжнародні гросмейстери зіграли в шахи із захисниками

Головний тренер національної збірної України з шахів, міжнародний гросмейстер Олександр Белявський провів майстер-клас для захисників, які зараз лікуються в Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).

Фабіано Каруану визнано найкращим шахістом 2023 року за версією Europe Echecs

Учасник матчу за звання чемпіона світу з шахів 2018 року, американський гросмейстер Фабіано Каруана став найкращим гравцем 2023 року за версією французького видання Europe Echecs.

Шахіст з Миколаєва виграв шаховий турнір у Німеччині

9-11 лютого у Німеччині відбувся міжнародний турнір з класичних шахів CHESSGEEKS-WINTER-SPECIAL A-TURNIER.

Діти вихідців з Доброгостова стали чемпіонами зі швидких шахів у Португалії

На змаганнях Національного яемпіонату Португалії зі швидких шахів, які проходили в місті Помбалі, брати Максим та Матвій Фарими з Доброгостова вибороли перемогу в чотирьох категоріях.